Eski Eşyalarınızı Satabileceğiniz Mobil Uygulamalar

4 months ago 230
ARTICLE AD

Yaptığımız her alışveriş başarılı sonuçlanmayabiliyor, edindiğimiz her eşyayı da ömür boyu kullanmak durumunda olmuyoruz. Bir hevesle aldığımız eşyalar, evin bir köşesinde tozlanmaya yüz tutuyor veya bir süre kullanıp ihtiyacımızın kalmadığı eşyalar ise yer kaplıyor. Eski eşyalarınızı satabileceğiniz mobil uygulamalar, sizi bu dertten kurtarıyor.

Kullanmadığınız eşyaları satışa sunmanıza olanak sağlayan mobil uygulamalar, içlerinde kıyafet ve kitapların da bulunduğu eşyaları gereksinim duyan kişilere kolaylıkla ulaştırmanıza yardımcı oluyor. Bu uygulamalar sayesinde hem hızlıca para kazanabilir hem de başkalarından uygun fiyata ikinci el eşya satın alabilirsiniz.

İşte eski eşyalarınızı değerlendirebileceğiniz ikinci el satış platformu 10 mobil uygulama:

1) Letgo CepteSat

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ceptesat.app

www.ceptesat.com


Letgo, eski eşyalarınızı satabileceğiniz mobil uygulamalar içinde belki de ilk akla geleni. Tanıtımı için ciddi bir reklam bütçesi ayrılan uygulama, son dönemde televizyon ve radyo reklamlarında sıkça yer alıyor.

İçlerinde oyun, kıyafet, araba, mobilya ve elektronik ürünlerin de yer aldığı milyonlarca ürünü uygun fiyatlara alıp satabileceğiniz Letgo, Google tarafından 2016’nın en iyi uygulamalarından biri olarak seçildi. Satmak istediğiniz eşyanın fotoğrafını tarayıp otomatik olarak başlık atan görüntü tanımlama teknolojisi sayesinde ürününüzü hemen listeleyebilirsiniz.

Uygulamayı Android içiaya, iOS için buraya tıklayarak indirebilirsiniz.


Read Entire Article